.

.

uxcell 5PCS РК Lipo Ремени 20x550mm Најлон Kundled Ремени Не се Лизга за Електронски Жици и Други Предмети(Црвено)

uxcell 5PCS РК Lipo Ремени 20x550mm Најлон Kundled Ремени Не се Лизга за Електронски Жици и Други Предмети(Црвено)

DEN 167.76
Достапност
Залиха

На рака, кои се Изградени од Издржлив Силна грчевито држејќи се Кука и Јамка Најлон Материјал.Мека Меки Материја, можат Ефикасно да се Заштити Површината на Електронски Жица и Други Предмети.ТОКА ТИП - Прилагодливи, обновливи и мулти-цел.Обвива врз себе, лесен за употреба, лесно да се отвори и има силна.Димензии : 20 х 550mm(W*L).Лесно заврши пенкала, кабли, earbuds, и други електронски за складирање или патување.Опис : 1.Ремени се мека меки материја, можат ефикасно да се заштити површината на електронски жица .2.На одредување појас е прилагодлив со тока тип,обновливи и мулти-цел со неограничени користи и апликации.3.Ремени заврши кон себе,лесно да се отвори, и го држи strong Specification : Име на Производ : straps Size : 20 x 550mm(W*L)Материјали : Најлон,мека fluffy Package Содржина : 5 x рака.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа