.

.

Шминка Кејп Bibs Црна Коса Салон ртовите Стил Шампон Фризура Професионални Краток Бричење Престилка Фризерски (1PCS)

Шминка Кејп Bibs Црна Коса Салон ртовите Стил Шампон Фризура Професионални Краток Бричење Престилка Фризерски (1PCS)

DEN 191.52
Достапност
Залиха

【РАЗУМНА ГОЛЕМИНА】 : Мерење на 87*73cm/34*29inch,На врат на нос е прилагодлив , осигурувајќи дека една големина одговара на сите и лесно прилагодливи вратот затворање.,Краток шминка чешлање кејп берберот кејп за жени, мажи, возрасни, тинејџерите, деца. 【УДОБНО ТКАЕНИНА】:Направени од премиум полиестер, супер лесни за носење на големи за тоа го прават шминка на клиентите за да се избегне било smudges.Вода-отвратителен и Лесен. 【ШИРОКА УПОТРЕБА】 : Perfectfor козметик,шминка уметници,принцип козметичарите, косата и гардероба стилисти во makeupdepartments, брз или светло должност шминка апликации и допир-ups, косата combouts и стил, коса спреј за коса, cuting ,haircoloring,бричење,shampooing,фризерски или било која друга убавина задачи, или personaluse.Маска облека за да се избегне шминка снегулки паѓаат надвор, совршен за шминка orcombing косата да ја заштитите вашата облека. 【ВОДООТПОРЕН & АНТИ-СТАТИЧКИ】 : Шминка кејп се направени од водоотпорен материјал.Ја штити кожата и облеката и едноставно ја брише чисти кога тоа comesinto контакт со козметика или хемикалии.Овој материјал е мазна, така што thehair не се држат до тоа. 【НАШАТА УСЛУГА】 : Everymakeup кејп направивме обезбедува врвен квалитет и неверојатна изведба.И youget пријателски услуги на клиентите.Ако имате било какви прашања или прашања, ве молиме feelfree да контакт,ние секогаш тука да serivce вас.Спецификација на производот Тежина : 3.5 Унца, Големина : 34" x 28.6" (87cm x 73cm) Боја : Black Adjustable Snap Closure Adjustable предвремени затворање на вратот се вклопува удобно околу вратот со леснотија.Dustproof,Анти-Static Made на Dustproof и Анти-Статички трајни високо-одделение полиестер ефикасно да се држи клиенти чисти.USEPerfect За Шминка Или Чешла Косата Да Ја Заштитите Вашата Облека.Погоден За Салонот на Косата Стилисти, Берберот, Или home Корисник.Хемиски Ртовите За Салони за Кратко Шминка чешлање Кејп Bib Washing Method Wipe Чисти,Тоа е подобро да го рака мие, но тоа е, исто така, машина перат во топла вода на нежна циклус.се исуши (без топлина) во машина фен Или Хемиско Чистење.Оваа фризер кејп е лесно да се чисти и суви брзо.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа