.

.

nene Помине Уметност Прашина Смена во Собата, Вклучувајќи Прав со Четка, Натопи во Прав за Рециклирање на Послужавник со Инка (Бела) 1.6Wx4.7Lx1.8H

nene Помине Уметност Прашина Смена во Собата, Вклучувајќи Прав со Четка, Натопи во Прав за Рециклирање на Послужавник

DEN 167.76
Достапност
Залиха

1.Прашина Смена Во Прав Со Четка.Оваа четка за чистење и важи за шминка и нокти уметност, меки и удобни. 2.НАТОПИ во Прав Рециклирање Фах Систем.Тоа содржи француски натопи помине сад со длабоко жлебот за рециклирање Направени од високо-квалитетни материјали, трајни, не е лесно да се оштети, лесен за чистење, лесен и брз.Идеален за дома помине уметност DIY.во издавање кутија, нема хаос. 3.Рециклирање и Еднократно.Оваа помине уметност четка во собата ќе ви помогне да заштедите на скапоцен производ со систем е способноста да се фати и повторна употреба вишокот прав.На лак-форма и монтажни тело дизајн го прави лесно да се прелива вишокот на прав назад во прав тегла.Не се лизга база е стабилна доволно за да можете да лесно да се направи француски помине и sequined прав помине уметност. 4.Добро Убавина Tools.Направени од високо-квалитетни материјали, трајни, не е лесно да се оштети, лесен за чистење, лесен и брз.Идеален избор за дома помине уметност DIY.Добар подарок за девојки или жени. 5.Потопување Во Прав Се Рециклира.Ова се натопи во прав систем на рециклирање со инка и четка е погоден за сјај во прав или ноктите украси.Оваа прашина смена во прав со четка, исто така, може да се користи како шминка четка, меки и удобни.Мини инка и прашина сад се добри алатки за colleting сјајот во прав, прашина, sequins, итн.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа