.

.

Завртки Завртки Асортиман Комплет, Микро Завртки Завртки Орев Поставите Орев Асортиман Комплет 200Pcs Издржливи со Складирање Кутија за Инструменти за Играчки за Ел?

Завртки Завртки Асортиман Комплет, Микро Завртки Завртки Орев Поставите Орев Асортиман Комплет 200Pcs Издржливи

DEN 1468.80
Достапност
Залиха

Површината на нашата поставена е мазна и сјајна, затоа raotation ќе предизвика никаква повреда.На завртката има јасна шема, а теренот е просечна и длабоко, изработка на прицврстување ефект е добро.Крстот завртки орев во собата е обложено со nickeling, и тогаш нејзината површина брзо може да се формираат многу тенка passivation филм, кој може да му одолее на воздух, алкално и одредени киселини.Нашите поставите усвојува високо квалитетни материјали со складирање кутија, која е заштита на животната средина и практично да ги земе.Овие навртки може да се широко се користат во сите видови на класифицирани инструменти, електронски производи, играчки, итн.Функција : 1. завртки орев во собата е обложено со nickeling, и тогаш нејзината површина брзо може да се формираат многу тенка passivation филм, кој може да му одолее на воздух, алкално и одредени киселини.2. На завртката има јасна шема, а теренот е просечна и длабоко, изработка на прицврстување ефект е добро.3. Површината на нашата поставена е мазна и сјајна, затоа raotation ќе предизвика никаква повреда.4. Овие навртки може да се широко се користат во сите видови на класифицирани инструменти, електронски производи, играчки, итн.5. Нашите поставите усвојува високо квалитетни материјали со складирање кутија, која е заштита на животната средина и практично да ги земе.Спецификација : Предмет Тип : Крос-Завртки Орев Set Process Третман : Никел plating Specification и Количина : M3 x 10 : 30 Pcs M3 x 12 : 20 Pcs M4 x 10 : 15 Pcs M4 x 12 : 10 Pcs M4 x 20 : 10 Pcs M5 x 10 : 10 Pcs M5 x 16 : 5 Pcs Nut М3 : 50 Pcs Nut М4 : 35 Pcs Nut М5 : 15 Pcs Package Листа : 1 Кутија Завртка.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа