.

.

Раст на косата од Суштинско значење, Спасител на губење на косата, се храни коренот на Косата Силна Коса Еластична Раст за Нега на Коса од Суштинско значење 20ml

Раст на косата од Суштинско значење, Спасител на губење на косата, се храни коренот на Косата Силна Коса Еластична

DEN 287.76
Достапност
Залиха

Спасителот на губење на косата!.Користете нашата коса масла да се грижи за вашата коса.Не треба да се третираат проретчена коса и ќелавост.Само го користите за да расте погуста коса за само 7 дена!.Нашите етерични масла обезбеди хранливи состојки потребни за растот на косата, ревитализација на скалпот и да се подобри општата состојба на косата.Искуство како вашата коса промени од тенка и рамни плетенка да се лекува, дебели се погледне!.Микс природни состојки од растенија со smart средството за смекнување на косата.Корен ќе навлезат длабоко во скалпот.Промовира циркулацијата на крвта и коса фоликул раст.Состојбата на вашата коса да бидат испреплетени во текот на целиот ден долго.Изработени од 100% природен и безбеден состојки, како што се ѓумбир и природни растителни билни екстракти, тоа може да го активирате скалпот, без употреба на штетни хемикалии или скапи процедури.Значително повеќе дебели, промовира раст на косата до 86.3%!.како да го користите : Земете соодветен износ и се применуваат еднакво на скалпот површината и коренот на косата.Масирајте нежно за 2-3 минути додека не целосно да се апсорбира.Се применува еднаш на ден наутро и навечер.Спецификација Тежина : 20ml Пакетот вклучува 1 x коса масло.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа