.

.

Oriolus Силикони Случај за Bose Soundlink Мини ii Мини Безжична Bluetooth Звучник (Црна)

Oriolus Силикони Случај за Bose Soundlink Мини ii Мини Безжична Bluetooth Звучник (Црна)

DEN 263.52
Достапност
Залиха

【КОМПАТИБИЛЕН】Bose soundlink Мини Bluetooth Звучници; Bose soundlink Мини II Bluetooth Звучник. 【СОВРШЕНО да се ВКЛОПИ во】 Овој случај е направен од пријателски добар квалитет TPU и силиконски; Лесно да се инсталира и да одговара на вашите звучници совршено. 【ДОДАДЕ ЗАШТИТА】Тоа е посебно дизајниран и добро направен за да им даде додаде заштита против droppage и нула додека не се во вашиот носат чување; тоа дефинитивно ќе се заштити говорникот рабови и сите околу од гребнатини. 【ФУНКЦИЈА】Mateial : TPU, Силикони; Димензија : 7.09 x 2 x 2.28 инчи; тежина : 1.76 унца; Пакет вклучуваат : Силикони случај x 1. 【ЗАБЕЛЕШКИ】Само случај за продажба; уреди и додатоци не се вклучени.Компатибилен со Bose soundlink Мини Bluetooth Звучници; Bose soundlink Мини II Bluetooth Звучник.Тоа е посебно дизајниран и добро направени за заштита на говорникот рабови и сите околу од гребнатини.Mateial : TPU, Силикони; Димензија : 7.09 x 2 x 2.28 инчи; тежина : 1.76 унца; Пакет вклучуваат : Силикони случај x 1.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа