.

.

Органски Коса Серум Ролери, Косата Негување Суштината Поправки Оштетена Коса - Лекување на Коса Чистење, Ќелава Места И Поправка Кршливи Коса - Органски и Природни ?

Органски Коса Серум Ролери, Косата Негување Суштината Поправки Оштетена Коса - Лекување на Коса Чистење, Ќелава

DEN 311.76
Достапност
Залиха

✅【Погуста коса】 - Таа е богата со состојки кои не содржат хемиски материи и може да се спречи опаѓањето на косата, додека поправка на оштетените фоликулите на косата, ќелава места и кратки коса, правејќи ја косата целосни и подебели!Не-мрсна и лесен за користење, обидете се на вашиот начин да се лесно да се засади целосни круна. ✅【Органски и Природни Екстракти】 - Содржи екстракти од Platycladus orientalis, Angelica и Polygonum multiflorum, кои ефикасно ја расте косата нежно и безбедно.Без хемикалии, без мириси.Не-мрсна и лесен за користење, обидете се на вашиот начин да се лесно да се засади целосни круна. ✅【Активирање на фоликулите на косата】 - Активирајте коса фоликул регенерација, богата со негување на органски екстракти, да навлезе во корените на косата, активирање на циркулацијата на раст на косата и ја промовира 87%!Се ре-расте на подебели и целосни на косата природно во само 7 дена!. ✅【Се спречи опаѓањето на косата】 - Лек оштетени скалпот, ќелава места и проретчена коса за долгорочни резултати.Значително се целосни и подебели јачина на звук.Со редовна употреба, ќе најдете дека вашата коса е значително поздрав, појак и подебели. ✅【Поправка тенки и кршливи косата】 - Додека масажа на скалпот со оштетен косата, ја пренесува суштински хранливи материи и го зајакнува сува, кревка и кратки влакна со непосредна резултати.Лечи кревка и оштетени фоликулите на косата, додека омекнување и враќање на природниот сјај на косата без greasiness. ☀☀☀ Добредојдовте секој Nywaba клиент ☀☀☀★★Коса суштината поправки оштетена коса Органски Коса Серум Ролери Косата Негување Суштината Поправки Оштетена Коса - се Ре-расте на подебели и целосни на косата природно !!- Во само 7 дена !!Спецификација : ✔Тежина : 25g✔Нето тежина : 20 ML✔рок на траење : половина година Како да го користите : 1.Нежно масажа на скалпот со мала количина на Regrowth.2.Продолжи да масажа за 2-3 минути додека не продира.3.Не-мрсна, не треба да се измијат.4.Се применува еднаш наутро и навечер.5.Во прилог, тоа е подобро да се користи по shampooing и за сушење на косата малку.Пакетот вклучува : *1 x Косата Негување Серум.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа