.

.

Компатибилен со Твин Ѕвезда Дома Декоратерите Колекција Duraflamee Електричен Камин Печка Грејач Инфрацрвениот Далечински Управувач 36HF100GRG 36HF100GRG-01 47HF100GRG 47HF100GRG-01 36II100GRG

Компатибилен со Твин Ѕвезда Дома Декоратерите Колекција Duraflamee Електричен Камин Печка Грејач Инфрацрвениот

DEN 599.52
Достапност
Залиха

★ Компатибилен со Твин Ѕвезда Дома Декоратерите Колекција Duraflamee Електричен Камин Грејач за Далечинска Контрола 36 HF100 GRG 36 HF100 GRG-01 47 HF100 GRG 47 HF100 GRG-01 36 II100 GRG 47 II100 GRG (T-Б11). ★ ОВА НЕ Е УНИВЕРЗАЛЕН Дом Декоратерите Колекција Duraflamee Камин Далечинска Контрола, Ако не сте сигурни за што далечински да ги ред за вашиот единица, ве молам, само нас контакт пред да нарачате. ★ Далечинскиот работи без било програмирање директно од пакетот. (T-Б11) Компатибилен со Твин Ѕвезда Дома Декоратерите Колекција Duraflamee Електричен Камин Печка Грејач Инфрацрвениот Далечински Управувач 36 HF100 GRG 36 HF100 GRG-01 47 HF100 GRG 47 HF100 GRG-01 36 II100 GRG 47 II100 GRG (T-Б11).

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа