.

.

Mvude Кујнски Мијалник Сунѓерот Носителот Потоне Полица Виси Цедилка Организатор Складирање Торба Виси Полица

Mvude Кујнски Мијалник Сунѓерот Носителот Потоне Полица Виси Цедилка Организатор Складирање Торба Виси Полица

DEN 97.68
Достапност
Залиха

Пакет : 1 компјутер.Материјал : не ' Рѓосувачки челик + viscose.Производ Големина : Должина, ширина и висина се во врска 1.89*1.89*1.42 инч, грешка е за 0.39 инч.Стигнале и Количка за : Лесно е да се отвори капакот за компактен складирање за да се зачува простор, нема потреба tools да се инсталира.Лесен за инсталација : Монтажа на хардвер и лесно да се следат инструкциите вклучени, така што може да се качи и да уживате во удобен облека-виси простор веднаш.Почитувани купувачи, ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте го нашиот персонал за услуги на корисниците, ние сме спремни да ви служи.Опис на производот : Пакување : 1 piece Product Материјал : не ' Рѓосувачки челик + viscose Size : Единица Мерка(Инчи) : Должина, ширина и висина се во врска 1.89*1.89*1.42 инч, грешка е за 0.39 инч.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа