.

.

Ranvo Деца камера, Видео Камера Играчки, Континуирано Снимање Преносни Hd 1080P 600Mah Батерија за Деца денот на Благодарноста(Розева)

Ranvo Деца камера, Видео Камера Играчки, Континуирано Снимање Преносни Hd 1080P 600Mah Батерија за Деца денот на

DEN 748.56
Достапност
Залиха

Камерата е добар придружник за вашето дете секојдневниот живот или одмор патувања.Децата на камерата поддржува повеќе јазици.Ова е најдобриот ден на Благодарноста/Божиќ/роденденски подарок за децата.Опремен со трајни lanyard.Децата можат да се откажам минијатурна камера околу својот врат без да се грижиш за камерата паѓање или губење на тоа.Децата камери има многу функции, вклучувајќи 12 MP фото, видео снимање, репродукција, одложен слика, континуирано снимање, итн.Децата може да се изберат различни сцени и фото рамки пред преземање на слики.Децата камери се изработени од еколошки материјали, кои се издржливи и безбедни за мал и лесен деца, лесно да се носат.Вграден‑во 600m Ah батерија може да се направи фотографија или видео време до 2 часа.Поврзете со компјутер преку USB кабел за префрлување на фотографии/видео записи или да наплатат децата камери.Функција : 1. Децата камери се изработени од еколошки материјали, кои се издржливи и безбедни за мал и лесен деца, лесно да се носат.2. Опремен со трајни lanyard.Децата можат да се откажам минијатурна камера околу својот врат без да се грижиш за камерата паѓање или губење на тоа.3. Децата камери има многу функции, вклучувајќи 12 MP фото, видео снимање, репродукција, одложен слика, континуирано снимање, итн.Децата може да се изберат различни сцени и фото рамки пред преземање на слики.4. Вграден‑во 600m Ah батерија може да се направи фотографија или видео време до 2 часа.Поврзете со компјутер преку USB кабел за префрлување на фотографии/видео записи или да наплатат децата камери.5. Камерата е добар придружник за вашето дете секојдневниот живот или одмор патувања.Децата на камерата поддржува повеќе јазици.Ова е најдобриот ден на Благодарноста/Божиќ/роденденски подарок за децата.Спецификација : Предмет Тип : Дигитални Camera Material : ABSColor : Како Слики Прикажани Тежина : Околу. 143g/5oz Model : T2 Screen : 2 инчен IPS screen Photo резолуција : 4000 X3000 Карактеристики : фотографија, филтер, видео, континуирано снимање, timing Storage : до 32 GB меморија картичка (не е вклучен)Батерија тип : 600m Ah литиум battery Charging време : 1.5-2 hours Use време : околу 2 часа Пакет Листа : 1 x Camera 1 x Lanyard1 x Податоци Cable1 x Manual Note : производот треба да биде вметната по чување на картичка може да се користи.

Параметрите на стоката

Item Type:
Digital Camera
Material:
ABS
Color:
As Pictures Shown
Weight:
Approx. 143g/5oz
Model:
T2
Screen:
2 inch IPS screen
Photo resolution:
4000X3000 
Features:
photo, filter, video, continuous shooting, timing
Storage:
up to 32GB storage card (not included)
Battery type:
600mAh lithium battery
Charging time:
1.5-2 hours
Use time:
about 2 hours
Package List:
1 xCamera 1 x Lanyard :
1 x Data Cable :
1 x Manual :
The product should be inserted after the storage card can be used :

Подобро ви се допаѓа