.

.

Возен Цевка Паста За Заби Squeezers Фармацевт Седиштето На Носителот Стојат Бања Производ

Возен Цевка Паста За Заби Squeezers Фармацевт Седиштето На Носителот Стојат Бања Производ

DEN 214.80
Достапност
Залиха

Лесен за Употреба,внатрешниот ролери може да се лизга во и надвор.Едноставно се претвори во winder себе.АБС Материјал кој Трае - Издржливи, еднократно, не е лесно да се скрши.Совршен Помошник - за Да се избегне губењето и хаос на washstand.Практична алатка : оваа паста за заби цевка ролери е практична алатка, не губи, можете да го користите за кујна, бања или хоби простор.Широка Примена - Работи и за цевки со ширина помала од 2", работи на алуминиумски и пластични цевки, погоден за стискаш паста за заби, кремот цевка, чистење пена или други предмети. 1.Лесен за Употреба,внатрешниот ролери може да се лизга во и надвор.Едноставно се претвори во winder себе.2.АБС Материјал кој Трае - Издржливи, еднократно, не е лесно да се скрши.3.Совршен Помошник - за Да се избегне губењето и хаос на washstand.4.Практична алатка : оваа паста за заби цевка ролери е практична алатка, не губи, можете да го користите за кујна, бања или хоби простор.5.Широка Примена - Работи и за цевки со ширина помала од 2", работи на алуминиумски и пластични цевки, погоден за стискаш паста за заби, кремот цевка, чистење пена или други предмети.Описи : 1.Лесен за користење : оваа паста за заби изстискване дизајниран со ротирање се справи, само rt вашата паста за заби во тркалање окно, тогаш ротирате се справи, не треба повеќе сила, лесен и лесно да се притисне крем.2.Убав квалитет : на паста за заби цевка изстискване е направен со добар квалитет ABS, издржливи и безбедни за употреба, нема да се скрши лесно, може да биде трае долго време.Спецификации : Име : Паста за заби Squeezer Material : ABS Големина : 55мм/2.15 во x 40mm/1.56 во x 40mm/1.56 in Color : Црвена/зелена/сина (Изборен)Пакет Информации : Пакет Големина : 60x70x40mm/2.34x2.73x1.56in Package тежина : 40g/1.4 oz General Кутија package Package се Вклучени : 1 x Паста за заби Squeezer Noted : 1.Ве молиме овозможи 1-2mm грешки поради прирачник за мерење.2.Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се calibed истиот.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа