.

.

XBHSW 24mm Криви Интерфејс Рака Бенд Замена за Suunto 9 врв baro Multisport GPS Спортски Smart Watch Силикони Рака

XBHSW 24mm Криви Интерфејс Рака Бенд Замена за Suunto 9 врв baro Multisport GPS Спортски Smart Watch Силикони Рака

DEN 335.52
Достапност
Залиха

На 24mm рака е погодна за suunto 7/9/9 baro/спартанско sport Wrist HR/D5, а исто така се погодни за часовници со повлечи ширина од 24mm.Висок-квалитет 316 L не ' рѓосувачки челик метал тока, силни и издржливи.Направени од издржлив и флексибилни силикони, мазна површина, водоотпорен и sweatproof, удобен за носење.Пакет содржи : 1 *на рака.Ако имате било какви технички или проблеми со квалитетот, ве молиме контактирајте со нас, ние сме среќни да го препрати замена бендови или додатоци.Мека и тешки силиконски материјал, брзо да го инсталирате на рака, гума текстура, динамичен и модерен.На 24 мм рака е погодна за suunto 7/9/9 baro/спартанско sport Wrist HR/D5, а исто така се погодни за часовници со повлечи ширина на 24 mm.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа