.

.

Камин Фенери, Декоративни Flameless LED Симулација Камин, Батерија Управувана/USB Tabletop Камин Светилка за Затворен Надворешен Декор

Камин Фенери, Декоративни Flameless LED Симулација Камин, Батерија Управувана/USB Tabletop Камин Светилка за Затворен

DEN 839.76
Достапност
Залиха

[Реални flameless камин светлина] Кога каминот светлина работи, светлината удира на вистински пламен и носи топол светлина во темната ноќ, создавање сјаен ефект за ноќта на Вештерките, денот на Благодарноста и есенски декорации. [Нов дизајн] Овој камин светилка изгледа како вистински пламен, тоа изгледа многу lifelike, но нема топлина.На ретро стилот е мал камин, создавајќи пријатна и удобна атмосфера.На уникатен и иновативен дизајн го прави овој камин светилка многу популарна. [Совршена големина] Околу 28*20.3*12cmcm, вештачки пламен, нема да предизвика електричен шок несреќи, е безбеден за употреба, е совршен украс за секоја прилика. [Две напојување функции] Тоа може да се напојува од батерии (со исклучок на 3×АА батерии) или USB кабел. [Декоративни употреба] Овие декоративни камин фенери се многу погодни за Божиќ украси, надворешна/внатрешна декорација, влезот украси, камин украси, палуба и двор украси или кујната кабинет блузи.Каминот светлина нема греење функција. 1. [Две напојување функции] Тоа може да се напојува од батерии (со исклучок на 3×АА батерии) или USB кабел.2. [Реални flameless камин светлина] Кога каминот светлина работи, светлината удира на вистински пламен и носи топол светлина во темната ноќ, создавање сјаен ефект за ноќта на Вештерките, денот на Благодарноста и есенски декорации.3. [Декоративни употреба] Овие декоративни камин фенери се многу погодни за Божиќ украси, надворешна/внатрешна декорација, влезот украси, камин украси, палуба и двор украси или кујната кабинет блузи.Каминот светлина нема греење функција.4. [Нов дизајн] Овој камин светилка изгледа како вистински пламен, тоа изгледа многу lifelike, но нема топлина.На ретро стилот е мал камин, создавајќи пријатна и удобна атмосфера.На уникатен и иновативен дизајн го прави овој камин светилка многу популарна.5. [Совршена големина] Околу 28*20.3*12cmcm, вештачки пламен, нема да предизвика електричен шок несреќи, е безбеден за употреба, е совршен украс за секоја прилика.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа