.

.

BAISITEJIA Пенкало Сад, Само Лепило PP Биро Виси Пенкало Случај Канцелариски Далечински Управувач Складирање Кутија

BAISITEJIA Пенкало Сад, Само Лепило PP Биро Виси Пенкало Случај Канцелариски Далечински Управувач Складирање Кутија

DEN 114.96
Достапност
Залиха

【Доволно Простор за Складирање】Компактен дизајниран десктоп организатор зазема малку простор, но навистина има многу, Тоа ќе се обезбеди доволно простор за складирање на голем број на предмети, како што се пенкала, моливи, фломастери, хартија клипови, ножици, staplers, лепливи белешки, и така натаму. 【Премиум Материјали】Ние ги користиме на Премиум Материјали, тоа е издржлив и здрав, Тоа е елегантен и софистициран дизајн кој ќе им даде на вашиот канцеларија како елегантен Декорација. 【Разноврсна Дизајн】Ова биро организаторот не само што не е совршен за чување на вашиот десктоп, канцелариски материјал, но, исто така, се совпаѓа и други предмети во збирката како што вашата шминка четки, ноктите полирање, кармини, далечински управувач, клучевите, и други мали лични предмети подредени по тип. 【Совршен Подарок】пенкало случај е па толку симпатична!Верувај ми, тоа е најдобар практичен подарок за пријатели, деца, студенти, колеги, молив торба колектори, писатели и уметници. 【Услуги на клиентите】Оваа маса организатор е смислено создадени со детали кои ви помогне да останете организирани во стилски и минималистички начин.ние обезбедува пријателска услуга на клиентите, ако имате било какви прашања во врска со производи, ве молиме контактирајте со нас во секое време.Спецификации : пенкало држач е погоден за прикачување на било рамно место, како што е полица,кабинет, облекување маса, ѕид, компјутер, итн.Тоа е погоден за канцеларија, дневна соба, студија, спална соба, etc It доаѓа со traceless налепница, лесен за инсталација и нема да му наштети на површината на предметите.Точка Име : Пенкало Holder Material : PP, Traceless Sticker Features : едноставен за Инсталација, самолепливи, Големи Capacity Size : x 11cm 8cm/4.33" x 3.15" (Прибл.)Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Пенкало Holder1 x Traceless Налепница(Другите Не се Вклучени).

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа