.

.

1000Pcs Мастило Чаши, Пигмент Носителот, Водоотпорен Безбедно Мешани Големини Пластични Различни Големини Мастило Чаши за Складирање S

1000Pcs Мастило Чаши, Пигмент Носителот, Водоотпорен Безбедно Мешани Големини Пластични Различни Големини Мастило

DEN 81.60
Достапност
Залиха

✅❃【Причината зошто нашите производи се цврсти и издржливи е дека тие се направени на подебел материјал.】. ✅❃【Поради тоа што е направена од еколошки материјали, може да се користи додека се многу безбедни.】. ✅❃【Овој производ е изработен од пластика.Постојат три големини на производот за да изберете од.】. ✅❃【Овој производ е погоден за држење на боја, може да се стави во посебна боја материјал решетката.】. ✅❃【Само да ги купите со 100% доверба.Ние го цениме и ја негуваат многу за вашата доверба во нас.Ако нашите производи имаат било какви дефекти надомести, ние ќе ви ги даде целосна наплата или нов на нашиот производ.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.】.Опис : Нашите чаши се цврсти и издржливи, направени на подебел материјал, а не е лесно да се скрши.Нашите чаши се еколошки, безбедно, и еднократно.Овој производ е направен од пластика.Постојат три големини на производот за да изберете од.Овој производ е погоден за држење на боја, може да се стави во посебна боја материјал решетката.Точка Име : Пигмент Cup Material : Plastic Size Детали : [Нашите Големина S] Големина : 16cm x 15cm x 8cm/6.3" x 5.91" x 3.15" (Прибл.) [Нашите Големина M] Големина : x 11cm 21cm x 20cm/4.33" x 8.27" x 7.87" (Прибл.) [Нашите Големина L] Големина : 22cm x 20cm x 15cm/8.66" 7.87 х" х 5.91" (Прибл.)Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1000 x Пигмент на Сопствениците.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа