.

.

Чудовиште Канцелариски - Единствен Метал Пен Носителот Џеб со Клип - Идеален за Лекарите/Сестри/Пилотите - Single - Сребро.

Чудовиште Канцелариски - Единствен Метал Пен Носителот Џеб со Клип - Идеален за Лекарите/Сестри/Пилотите - Single

DEN 114.96
Достапност
Залиха

Секој пенкало клип е направен од не ' рѓосувачки челик и е завршена со сребрена високо сјаен финиш.Овие клипови се идеални за доктори, медицински сестри и пилотите поради се мали, силни и лесни.Еден пен носителот е совршен за употреба на преносни компјутери и clipboards со цел да ви помогне да бидете организирани.Секој клип карактеристики силна џеб клип и еден да се прошири за да го заклучите држачот.Овој сет содржи еден пен носителот, во висок сјај сребрениот финиш.Еден Пен Носителот на Сребро од Чудовиште Канцелариски материјал.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа