.

.

Лето Уживање Рамна Глава Болт, М3 Хексадецимален Штекер Рамен Копчето Главата Завртки & M3/M4 Подлошки Асортиман Комплет 180pcs

Лето Уживање Рамна Глава Болт, М3 Хексадецимален Штекер Рамен Копчето Главата Завртки & M3/M4 Подлошки Асортиман

DEN 237.36
Достапност
Залиха

♥ Корисни : Рамна глава завртки се одлично да се користи во ограничени области како што е одредување компонента, индустриски и изградба сврзувачки елементи, копчето главата завртки се за општа намена. ♥ Детали : Ова е сет на сврзувачки елементи вклучувајќи го копчето главата завртки, рамни топлина завртки и рамни подлошки. ♥ Примена : Тоа е широко се користи во домот и канцеларијата на апаратот, комуникациска опрема и други hinery индустрија. ♥ Должини : Постојат многу различни должина на копчето главата и со рамна глава завртки дека може да се користи за различни цели. ♥ Вклучени : Вкупно 120 парче завртка и 60 парче подлошки ќе ги задоволи вашите дневни основни потреби.Карактеристики : Материјал : 10.9 одделение легиран челик Завртка Тип : Копчето & рамна глава хексадецимален контактот Големина и Количина : Копчето Главата на Завртката : M3*6 15pcs M3*8 15pcs M3*10 15pcs M3*12 15pcs Рамна Глава Завртка : M3*6 15pcs M3*8 15pcs M3*10 15pcs M3*12 15pcs Рамен Миење : M3 30pcs М4 30pcs Кутија Големина : 13.2 x 7.2 x 2.3 см / 5.19 x 2.83 x 0.9" Пакетот Вклучува : 120pcs x Завртки 60pcs x Рамни Подлошки.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа