.

.

ModMyMods ModWater PC Coolant - Сина УВ – 1 Литар (МО-0279)

ModMyMods ModWater PC Coolant - Сина УВ – 1 Литар (МО-0279)

DEN 239.76
Достапност
Залиха

Произведено Во САД!. 3 Година Рок На Траење.Многу Ниско Спроводливост.Со Mod Water Премиум PC Coolant, можете да бидете сигурни дека вашиот КОМПЈУТЕР ќе остане кул и изгледаат добро го прави тоа.Долгоочекуваниот ослободување на Mod Water е токму она што сугерира името : КОМПЈУТЕР Coolant специјално дизајниран за PC вода-системи за ладење.Таа започнува со само најдобро : прочистена Вода од страна на нашите професионално дизајниран во куќата за прочистување вода/deionization систем.Имаме рафинирани нашиот процес toproduce пречистата неизменет coolant да се заштити вашиот систем.Handtested за да бидете сигурни на ниско-спроводливост пред секоја серија, Mod Water isguaranteed во времето на флаширање никогаш да не го надмине границата од 0,05 ppm (parts per million) на вкупно растворени цврсти материи, што го прави еден од најчиста andhighest-квалитет на КОМПЈУТЕР coolants таму!Уникатна комбинација на адитиви беше формулиран за да се обезбеди највисок заштита за вашата инвестиција.Не-токсични формула комбинира анти-корозија својства со Бактериски Инхибитор да остане јасна и убава, додека за заштита на компоненти во вашиот систем од degradingover време.Достапни во различни бои, Mod Water PC Coolant е наменет за долгорочна употреба во вашиот КОМПЈУТЕР.Сите наши Mod Water coolants се 100% произведено во најголемата земја на светот, сад.Сите Mod Water Coolants ги понудиме најдобрите во PC и Ладење Јамка Заштита - Совршени за сите КОМПЈУТЕР за Ладење на Системите за домашно Милениче и Човечки Безбедно - Бактериски Инхибитор + (Нова Формула за Екстремни Ладење)- Корозија + Заштита - ги Заштитува СИТЕ Метали кои се користат во тековните системи за ладење - PETG Цевки Компатибилни - Анти-Замрзнување Заштита (-5°C / 23°F)- Неутрален p H : 6 – 8- 3 Година Полица Life The следниот пат кога ќе треба да се пополни вашиот циклус, прифати ништо, но најдобро.Изберете Mod Water PC Coolant од Mod My Mods!.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа