.

.

Животот на Партијата се Готви Мошус Мирис, 0.50 fl. оз, Темно

Животот на Партијата се Готви Мошус Мирис, 0.50 fl. оз, Темно

DEN 239.76
Достапност
Залиха

Уникатно формулиран за убаво fragranced сапуни и лосиони.Употреба во бања & тело основи.Се создаде освежување, смирувачки DIY сапуни.Направен во САД.Животот на Партијата кул мошус мирис е уникатно формулиран за убаво fragranced сапуни и лосиони.Употреба со нашите топи & прелива сапун основи за да креирате освежување, смирувачки do-it-yourself сапуни. 50 Fl.оз.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа