.

.

Памук Мрежа Торба, Овошје и Зеленчук Торба, Практични за Складирање Алатки за Складирање Додатоци Кујна Додатоци Кујнски Алатки(големи)

Памук Мрежа Торба, Овошје и Зеленчук Торба, Практични за Складирање Алатки за Складирање Додатоци Кујна Додатоци

DEN 220.56
Достапност
Залиха

За разлика од расположливиот пластична кеса, овој производ е еднократно.Силна издржливи : Издржлив материјал и двоен-stitched дизајн е многу здрав и отпорен на rips.Лесен за чистење : нула отпад мрежа произведуваат торба машина за миење , висат сува, не ја собори сува.На решетката ткаенина суши лесно.Се перат е задолжително за секој обновливи намирници кеси.Добра пропустливост на воздух на памук мрежа торба држи свеж зеленчук и овошје.Мрежа торба е изработени од органски памук, безбедно, не-токсични и дише.Карактеристики : за Разлика од расположливиот пластична кеса, овој производ е еднократно.Мрежа торба е изработени од органски памук, безбедно, не-токсични и дише.Добра пропустливост на воздух на памук мрежа торба држи свеж зеленчук и овошје.Силна издржливи : Издржлив материјал и двоен-stitched дизајн е многу здрав и отпорен на rips.Лесен за чистење : нула отпад мрежа произведуваат торба машина за миење , висат сува, не ја собори сува.На решетката ткаенина суши лесно.Се перат е задолжително за секој обновливи намирници кеси.Флексибилност : Погоден за чување на овошје и зеленчук, играчка складирање, хоби, козметика и патување резерви.Лесно да се огради до вметнете џебови, паричници или ракавица кутии.Совршен за патување и шопинг.Спецификација : Боја : Беж Материјал : Органски памук, Големина : L x 30cm 40cm / 11.81 x 15.75 инчен (appr.)М 25cm x 30cm / 9.84 x 11.81 инчен (appr.) S 20cm x 25cm / 7.87 х 9.84 инчен (appr.) (Изборен) Пакет Листа : 1 x Памук Мрежа Торба.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа