.

.

Користи 6ES7 392-1AM00-0AA0 6ES7392-1AM00-0AA0 40-pin I/O Модулите Пред Конектор Stecker за Сименс SIMATIC S7-300 САЛАДИН

Користи 6ES7 392-1AM00-0AA0 6ES7392-1AM00-0AA0 40-pin I/O Модулите Пред Конектор Stecker за Сименс SIMATIC S7-300

DEN 240.00
Достапност
Залиха

Користи 6 ES7 392-1 AM00-0 AA0 6 ES7392-1 AM00-0 AA0 40-pin I/O Модулите пред КОНЕКТОР Stecker за СИМЕНС SIMATIC S7-300 САЛАДИН.Опис : Модел : 6 ES7392-1 AM00-0 AA0 (Директна Замена за СИМЕНС 6 ES7392-1 AM00-0 AA0, , што се користи во добра состојба, едно парче. - За едноставен и лесен за поврзување на сензори и активатори на S7-300 I/O модулите што Содржат reset копчето за ресетирање на предниот приклучок кога го местите модул - Содржи контакти за жици конекција. - Лесна инсталација - Сигурен перформанси и прифатлива цена Поврзани во продавница предмети : Бесплатен Превозот I/O Модулите пред КОНЕКТОР Stecker 6 ES7 392-1 AJ00-0 AA0 За СИМЕНС SIMATIC S7-300 САЛАДИН, 20-пински Terminal Block Plug US$ 12.99/парче 6 GK1901-1 BB10-2 AE0 индустриски ethernet RJ45 ПРИКЛУЧОК КОНЕКТОР СО СОЛИДЕН МЕТАЛ ДОМУВАЊЕ И ФК ПОВРЗУВАЊЕ МЕТОД, Слободни Shipping US$ 48.88/парче Бесплатен Превозот 6 GK1 500-0 FC00 PROFIBUS Конектор за Сименс ДП АВТОБУС до 12 M BIT/S, БРЗО Connection US$ 34.99/парче Бесплатен Превозот 6 ES7972-0 BA41-OXAO ДП BUS Конектор за Сименс PROFIBUS, Не СТР socket US$ 13.99/парче Бесплатен Превозот 6 ES7972-0 BB41-0 XA0 ДП BUS Конектор за Сименс PROFIBUS,35 степен со ДП порта, до 12 M МАЛКУ/SUS$ 13.45/парче Бесплатен Превозот 6 ES7972-0 BB50-0 XA0 PROFIBUS Конектор за Сименс ДП АВТОБУС до 12 M BIT/S, со СТР порта, БРЗО Connection US$ 26.99/парче Бесплатен Превозот 6 ES7972-0 BA12-0 XA0 PROFIBUS Конектор за Сименс ДП АВТОБУС до 12 M BIT/S, без СТР port US$ 11.99/парче.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа