.

.

Juvielich 3 Ѕид Монтирани S Облик Кука Закачалки за Крпа Торба Копче Кујнски Прибор, Дебелина 3.6-4mm / 0.14-0.16 Сребрена Боја, 12 Компјутери

Juvielich 3 Ѕид Монтирани S Облик Кука Закачалки за Крпа Торба Копче Кујнски Прибор, Дебелина 3.6-4mm / 0.14-0.16

DEN 224.16
Достапност
Залиха

[Димензија] Должина : 75mm / 2.95""; Width : 70mm / 2.76"; Дебелина : 3.6-4mm / 0.14"-0.16";. [Технички Карактеристики] Тип Боја : Сребро; Материјал : Железо; Никел Позлатен;. [S Облик Кука] Овие S куките се складирање решение за бесење нешто во вашата кујна, бања, шкаф, или било каде просторот е ограничен, како и за оние области каде што може едноставно треба да се откажам нешто;. [Функција] S Облик на Куки може да се користи двете затворен и отворен и за голем број на работи : да ги користат во кујната за да виси тави, садови, прибор, или филџани кафе; во бањата за да виси пешкири, облека; во livingroom или градина виси растенија или украси;. [Примена] Овие S-куки се многу практични, одлична за кујна и може да се примени на ѕидот да се организира kitchenwares и tablewares да се спаси многу простор; овие S Виси куки, исто така, погодни за употреба во плакарот, складирање соба, бања, livingroom, заводот.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа