.

.

Aihoo FluffUp Тајна Коса Влакна во Прав за Секоја Боја на Косата 5 Sencods прикривање на долготрајни со Природен Изглед Датира Додаток губење на Косата спасител брзо и густи

Aihoo FluffUp Тајна Коса Влакна во Прав за Секоја Боја на Косата 5 Sencods прикривање на долготрајни со Природен

DEN 287.76
Достапност
Залиха

Косата Влакна Прав Инстант Пената До : Пополнете истенчување на косата, косата и ќелава места во 5 секунди!Едноставно посипете со прав и да се постигне целосна, volumized коса!.Косата Влакна Прав Сива Коса Покритие : Користете го ова во прав и се покријат сите сива корени и боја третирани корени брзо.Косата Влакна Прав Природен Изглед : Направен од обоени keratin дека стапови и мешавини undetectably со постојните коса насоки.Косата Влакна Прав 16-Hr Пот-Доказ : Тој е дизајниран да се спротивстави на ветер, дожд и пот преку апсорбирање на водата и вишокот на масло од главата и коренот на косата.Косата Влакна Прав Лесно да се Отстрани : Миење лесно со шампон. 1.Инстант Пената До : Пополнете истенчување на косата, косата и ќелава места во 5 секунди!Едноставно посипете со прав и да се постигне целосна, volumized коса!2.Сива Коса Покритие : Користете го ова во прав и се покријат сите сива корени и боја третирани корени брзо.3.Природен Изглед : Направен од обоени keratin дека стапови и мешавини undetectably со постојните коса насоки.4.16-Hr Пот-Доказ : Тој е дизајниран да се спротивстави на ветер, дожд и пот преку апсорбирање на водата и вишокот на масло од главата и коренот на косата.5.Лесно да се Отстрани : Миење лесно со шампон.Напомена : ве Молиме овозможи 1-3cm отстапување се должи на прирачник measurement Actual боја може да биде малку поинаков од сликата, поради различни следи и светлина effect Description : Тежина : 12g Include : 1 шише х Коса Влакна во Прав.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа