.

.

1999-00 Горната Палуба Златни Резерви Службен Хокеј NHL Картичка #281 Бред Стјуарт Сан Хозе Ајкули

1999-00 Горната Палуба Златни Резерви Службен Хокеј NHL Картичка 281 Бред Стјуарт Сан Хозе Ајкули

DEN 47.76
Достапност
Залиха

Сан Хозе Ајкули.Бред Стјуарт.Имаме неверојатна колекција во текот 750,000 картички.Брзо превозот за сите нарачки, дури и меѓународни налози.Брзо Прифатлива Превозот. 1999-00 Горната Палуба Златни Резерви Службен Хокеј NHL Картичка #281 Бред Стјуарт Сан Хозе Ајкули.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа