.

.

Aexit 10Pcs Сребрен Тон Метал CR2450 Литиум Копчето Монета Батеријата Плоча (44d8b7e54bb30ba23d89a027ae2a95c4)

Aexit 10Pcs Сребрен Тон Метал CR2450 Литиум Копчето Монета Батеријата Плоча (44d8b7e54bb30ba23d89a027ae2a95c4)

DEN 580.80
Достапност
Залиха

Земја на Производство : КИНА; Материјал : Metal.Net Тежина : 14g.Пакет Содржина : 10 x Батеријата Плоча.Модел : CCR-2411 (91173327-2b17-11ea-990f-4cedfbbbda4e.Главната Боја : Сребро на Ѕвонење (Couleur principale : Тон argent.Aexit 10 Pcs Сребрен Тон Метал CR2450 Литиум Копчето Монета Батеријата Плоча (44d8b7e54bb30ba23d89a027ae2a95c4)Опис : ова се 10 Батеријата Плочи за CR2450 литиум копчето батеријата.Директно копчето батеријата чип CR2450 батеријата shrapnel десен агол пол парче батеријата хардвер врска piece Description во French10 Pcs métal Argenté bouton Литиум CR2450 Монета плакета batterie Pays де измислица : Chine; Matériau : Métal Poids нето : 14g Contenu de l'emballage : 10 x la плакета де batterie Modèle : CCR-2411 Couleur principale : Тон argent.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа