.

.

Voice Recording Копчето, Книжени Копчето Ѕвончето Зборува Копчето за Снимање Звук Кутија 30 Секунди Снимање Притиснете Копчињата за Кучиња, Смешни Подарок за Студија за Ст

Voice Recording Копчето, Книжени Копчето Ѕвончето Зборува Копчето за Снимање Звук Кутија 30 Секунди Снимање Притиснете

DEN 407.76
Достапност
Залиха

【РЕКОРД БИЛО 30 СЕКУНДИ】- Рекорд триесет секунди на звук, музика, зборува, или она што ви се допаѓа.Ова ви овозможува да го користите тоа во неограничен број на начини дома, во канцеларија, на училиште, шега, или замолчени подарок. 【Лесно да се снима】- Тие се лесно да се снима, и може да се користи за различни команди или како сирена во trivia игра.Овој звук копче има вграден-во мека пролет, па дури и деца и стари лица може лесно да притиснете тоа. 【Забава, Подароци】снимањето зборува копчето е одлична за се Забавува интеракции, бељи, биро gadgets, оставете порака, испраќање на вашите пријатели далеку и така натаму.Најпознатите креативни роденден/празник подароци, оставајќи го ви со незаборавни спомени!. 【Игра Сирена】 - На копчето за снимање може да се користи за како Опасност одговор buzzers, наставно средство, или за помош на децата со посебни потреби. 【Заштита на животната средина Материјал】На копчето е изработен од ABS пластика, која е природен и еколошки.Таа се напојува со две ААА батерии , ниска потрошувачка на енергија, долг рок на употреба.Овој глас копче е дефинитивно одличен подарок идеја, шега играчка или канцеларија trinket.Можете да добиете многу забава од тоа! ✔Игра Одговори Ѕвончето - Ре-книжени лесно копчето, да кажеме нешто за тоа однапред, користете го одговорот за вас!Времето за снимање е до 30 секунди. ✔Трајни и заштита на животната средина.Јасно репродукција функција за снимање на добри спомени! ✔Едноставен, лесен за употреба - Мали димензии, лесно да се носат и лесен за употреба.Може да се користи како phonograph меѓу семејството, компанијата и пријатели. ✔Преносни : 3.5 инчен*од 1,5 инчи, лесни, корисна и лесна за носење. ✔Anyplace : Не треба да се инсталира, само стави зборува копчето во било рамно место. ✔Среќен Интеракција : Користете обука ѕвона да се направи вашето куче среќен и да му даде комуникациски уред.Спецификација : Димензии : 3.5 х 3.5 х 1.5 инчен Напон : 1.5 V батерија *2 Материјал : ABS пластика Максимално Време на Снимање : 30 секунди Пакет Информации : Книжени Копче * 1 AAA батерии * 2 Прирачник за Корисникот *1 Како да работат зборува копчето ? 1.Поправи до 2 x AAA батерии. 2. Притисни на префрлете се на дното на катастарот на недвижности. 3.Притиснете на копчето за снимање на вашето гласовно или поздрав зборови, се зборува блиску до микрофонот ќе го направи вашиот глас погласно и јасно . 4.Притисни на префрлете се на дното за да се ИГРА. 5.Притиснете го копчето еднаш, убав глас игра. 6.Рекорд повторно ќе се отстрани претходните глас.

Параметрите на стоката

Size:
3.5 x 3.5 x 1.5 inch
Voltage:
1.5V battery *2
Material:
ABS plastic
Maximum Recording Time:
30 seconds
Package Information:
Recordable Button * 1 :
AAA batteries * 2 :
User Manual *1 :
How to operate talking button ? :
1.Fix up the 2 x AAA batteries. :
2. Push the switch on the bottom to REC. :
3.Press the button to record your voice or greeting words, speak close to the microphone will make your voice louder and clearly . :
4.Push the switch on the bottom to PLAY. :
5.Press the button again, nice voice play. :
6.Record again will remove the previous voice. :

Подобро ви се допаѓа