.

.

Фризерски облека серија, сите за деца, погоден за фризери и семејството фризури (дете)

Фризерски облека серија, сите за деца, погоден за фризери и семејството фризури (дете)

DEN 190.80
Достапност
Залиха

ОВОЈ ВОДООТПОРЕН БЕРБЕРОТ РТОВИТЕ ВКЛУЧУВА : Ако Сте во потрага за haridressing водоотпорен ртовите дека Ви Нудиме Лична Нега, Без да Ве Чини Богатство за Купување на Секое Парче Поединечно, Тогаш Не Гледам Понатаму, Затоа што Тоа Ви Носи Лична Нега берберот салон ртовите решение од најдобрите!.НАЈДОБРИТЕ МАТЕРИЈАЛИ ИЗБРАН ЗА ДОЛГОВЕЧНОСТ : Ова кејп се направени од меки, лесни, вода-отвратителен и издржлив материјал, држи вашата облека суви и чисти, кој му Дава на Косата Ртовите Флексибилност и Издржливост додека Haircutting Сите Видови на Луѓе.Надворешниот Телото е Направено од Убаво Премиум Полиестер, Крајниот Резултат е HAIRCUTTING РТОВИТЕ дека е Супер удобно на Допир, Многу Практични за Бербер и Семејството.ЦЕЛОСНА ГАРАНЦИЈА : Ако Не Сте Целосно Задоволни со Купувањето Едноставно да ги Споделите со нас и Ќе да им се Понуди ЦЕЛОСНА Наплата или Замена, Без Прашања Праша.Уживајте во оваа Апсолутно РИЗИК БЕСПЛАТНО Купување Денес со Кликнување на Жолта 'ДОДАДИ во КОШНИЧКА КОПЧЕТО"' Погоре.САЛОН РТОВИТЕ ДРУГИ БЕНЕФИЦИИ / КАРАКТЕРИСТИКИ : Кејп е Водоотпорен и Лесно Чистење, Лесно да се Исуши,Премиум Квалитет на Ткаенина , Анти-Навремено, Не Pilling, Добро Управување, Отпорна на Гребење, Перат.Нов Дизајн за Професионални Косата, Отпорни на Топлина & Хемиски Отпорни.За Непобедлива цена кејп ова е одличен производ.Прилагодливи прилепува на вратот и само големите доволно за дома коса парчиња.Никогаш не сум имал еден ова е добро, recomend тоа.Материјали : Најлон *Професионални коса за сечење фризерски gown barbers ртовите. *Анти-статички, добар материјал и парична казна изработка. *Лесно да се чисти и суви брзо. *Може да се прилагоди за да одговара на necks без разлика на мали деца или возрасни. *Вратот затворање го прави погоден за која било големина. 8 Suitable за фризерски за коса, боја, перм и повеќе. *Точка 2 : КАРБОНСКИ ВЛАКНА ЧЕШЕЛ *Материјал : јаглерод влакна *Димензии : 9*1.4 инчен *Издржлив тешко јаглерод материјал, отпорност на топлина, статични слободни *Нов дизајн за професионални косата, отпорни на топлина & хемиски отпорни *Јасно barbering чешел со групи на фината и грубата заби за сите косата *Топло известување : прирачник за мерење, големината може да имаат мала грешки.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа