.

.

Fesjoy Коса Боја Боење на Сад со Морон Мешајќи Род Пластични Боја Крем Dyestuff Сад за Мешање Берберот Салон Багра Фризерски Боја Стил Алатки

Fesjoy Коса Боја Боење на Сад со Морон Мешајќи Род Пластични Боја Крем Dyestuff Сад за Мешање Берберот Салон Багра

DEN 237.36
Достапност
Залиха

*Боја на коса боја сад и мешајќи род, се промешува повеќе подеднакво.Целосен комплет за салонот косата. *Со вшмукување чаша, фиксна цврсто и stably на маса без лизгање. *Мулти-функционални миксер : боја на Косата, DIY , победи на јајца, промешајте кафе, мешајќи крем. *Корисни алатки за нијанса боја за коса, кајгана и третман.Мини големина, обновливи и лесно да се чисти. *Направени од супер квалитетен материјал, долготраен.Не-токсични и здрава за да се осигура безбедноста.Спецификации : Точка име : Коса Боење Сад во Собата Количина : 1 Постави Боја : Испрати случаен Материјал : ABS Сад Големина : 17*9*5.5 cm/6.7*3.5*2.2 во Stirrer Големина : 17.8 cm/7in Пакет Информации : Пакет Големина : Прибл. 20 * 16 * 8cm / 7.9 * 6.3 * 3.1 во Пакет Тежина : Околу. 60g / 2.1 оз Забелешки : 1. Таму може да биде мала големина отстапувања поради прирачник за мерење, различни мерни методи и алатки. 2. Сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот, бидејќи на различни фотографирањето светлина, агол на екранот и мониторот.Пакет Листа : 1 * Садот со Морон 1 * Мешајќи Род.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа