.

.

Vandor Јо-каи Види Мали Изолирани Рециклирани Купувач Tote

Vandor Јо-каи Види Мали Изолирани Рециклирани Купувач Tote

DEN 127.20
Достапност
Залиха

Изолирани внатрешни работи го задржува содржината на ладно или топло.Безбедна велкро затворање.Храбар и светол лик дизајн.Брише се чистат со влажна крпа.Tote мерки 9 x 4. 75 x 10" h.Vandor Јо-каи Види Мали Изолирани Рециклирани Купувач Tote (19074).

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа