.

.

Tachiuwa Креативни Гласовни Промени Modificateur Enregistreur Amplificateur Haut-Parleur Се Прелива

Tachiuwa Креативни Гласовни Промени Modificateur Enregistreur Amplificateur Haut-Parleur Се Прелива

DEN 407.76
Достапност
Залиха

Посебен креативен дизајн : outlook дизајн е големо црвено отвори устата.Гласовните Промени : Промени вашиот глас во мажи, жени и робот 3 diffrent видови.Гласовен снимач : притиснете го копчето со микрофон шема за 2 секунди за да ја снимите на вашиот глас, притиснете го повторно по завршувањето да ја одиграм.Одличен Божиќ, ноќта на Вештерките, Роденден и Деца Дена подарок за вашите деца, исто така, може да се користи за партија.Се смееш Звук Игра : Покрај глас копчето за снимање се смеат на глас копче, притиснете го за да се игра смеат на глас.Опис : - Посебни креативен дизајн : outlook дизајн е големо црвено отвори устата. - Гласовните Промени : Промени вашиот глас во мажи, жени и робот 3 diffrent видови. - Се смееш Звук Игра : Покрај глас копчето за снимање се смеат на глас копче, притиснете го за да се игра смеат на глас. - Гласовен снимач : притиснете го копчето со микрофон шема за 2 секунди за да ја снимите на вашиот глас, притиснете го повторно по завршувањето да ја одиграм. - Одличен Божиќ, ноќта на Вештерките, Роденден и Деца Дена подарок за вашите деца, исто така, може да се користи за партија. - Напојува со 2 PCS АА батерија, која не е вклучена во пакетот, ќе треба да се купи со себе.Спецификација : - Боја : случајни боја, Големина : 6.3×4.33×5.12 инчен - Материјал : ABS - Батерија : 2 парчиња АА батерија - Fit : за деца над 3 години old Package Вклучува : 1 парче на гласовни промени рекордер засилувач toy Note : предмети боја може да биде малку поинаков од сликите се должи на светлината и на екранот за поставување на разликата.Ве молиме овозможи мала димензија грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашиот љубезно разбирање.Бојата ќе се испрати по случаен избор, ви благодариме за вашиот љубезно разбирање.

Параметрите на стоката

- Color:
random color
- Size:
6.3×4.33×5.12 inch
- Material:
ABS
- Battery:
2 pieces AA battery
- Fit:
for kids above 3 years old
Package Includes:
1 piece of voice changer recorder amplifier toy :
The item's color may be slightly different from the pictures due to the light and screen setting difference. :
Please allow slight dimension error due to manual measurement.Thanks for your kindly understanding. :
The color will be send randomly, thanks for your kindly understanding. :

Подобро ви се допаѓа