.

.

Иновативна Чинија за Перење Нето Облека / Scourer - Мирис Слободни / Брз Сува - Нема Повеќе Сунѓери со Мирис - Совршен Scrubber за Миење Садови - 11 од 11 инчи - 3PCS - Жолта/Розова/Ж?

Иновативна Чинија за Перење Нето Облека / Scourer - Мирис Слободни / Брз Сува - Нема Повеќе Сунѓери со Мирис

DEN 144.00
Достапност
Залиха

✓ ИЗДРЖЛИВИ : Еден Scrubber крпа трае подолго од 7+ кујна сунѓери; Изработени од полиестер со тројно stitched засилен рабовите за да се спречи разрешница и да се обезбеди трајност. ✓ БЕЗ МИРИС : Нема повеќе валкана сунѓери.Брзо сушење спречува фаул смрдеата од бактерии раст.Лесно да дезинфенкцирам во садот за миење или машина за перење. ✓ НИСКА ОДРЖУВАЊЕ : машина за миење Садови и машина за перење безбедно за лесно чистење и дезинфекција.На чистењето облека се издржливи да го издржат секојдневно миење.Но, само плакнење под вода е доволно да се чува чист. ✓ 100% НЕ се НУЛА : Нема нула загарантирана.Користење на Сите површини.Нема да нула, хром, бакар, нерѓосувачки челик, елоксирани површини, не-стап садови, стакло, стакло, порцелан, кина и керамика. ✓ ХРАНА МОЖЕ да НАДВОР ЛЕСНО : Дури и јајца и се стопи сирењето.Голема дупка модели во партали овозможи храната да се мијат надвор.Убаво и чисто.Пробвам и ние ќе ви гарантира да трае и да ја задржите вашите садови безбедно.Вие не ќе се вратиме на сунѓер или нешто друго.Оваа Иновативна Чинија за Перење Нето Облека не прават било Нула(Чувајте ги вашите Скапи Тави и Садови Безбедно) и Мирис(Лесно Исплакнете, Брзо се Исуши ќе се Спречи Мирис и Бактерии се Изгради).Заштедите Пари!(Долго Трае : ќе Излезе Последниот БИЛО Сунѓери и Scourers).Лесно Одржување.(Машина за миење садови /Машина за Перење Безбедно) Храна не стап (Супер Лесно да се Измијат и Ќе го Задржи вашето Храна Исклучите) ќе се одржи сапун добро и да се создаде Suds многу добро(Најдобро се Користи Укината Четвртини или Crunched Заедно).

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа