.

.

starlit 9 Компјутери DIY Лицето Маска Сад за Мешање Поставите Шминка Четка Убавина Инструмент за Полнење со Мешање се Држиме Спреј Шише Мерење Лажица Случаен Боја

starlit 9 Компјутери DIY Лицето Маска Сад за Мешање Поставите Шминка Четка Убавина Инструмент за Полнење со Мешање

DEN 115.92
Достапност
Залиха

Материјал : Пластика;Пакетот Вклучува : 1 x Спреј Шише;1 x Маска Сад; 1 x Маска Стап ;1 x Маска Четка; 1 x Сунѓерот;1 x Впие Шише ;3 x Мерење Лажици;.Може да користите спреј шише со продавница вашиот омилен парфем, одличен подарок за себе или за пријатели.На DIY facemask мешање алатка за полнење е во совршена големина, многу корисна за подготвување и примена на маска; Тие лесно може да се вклопи во мал шминка торба или чанта;.Без Разлика За Патување или за Краток Одмор ,Никогаш не треба Да Се Загрижени Премногу Голема што не Може да Се Носите Со Вас ,Сите Големини Е Означен Во Слики И Детални Описи;.Збир на многу корисни DIY убавина инструмент, вклучувајќи ги и DIY маска сад, маска за стап, четка, спреј шише, впие шише, мерење лажица, сунѓерот, компактни димензии, преносни и лесни, совршен за патување.Тип : DIY Убавина Алатка Материјал : Пластични Количина : 1 Сет (9 Компјутери) Карактеристики : Пренослив, Лесни, Издржливи, Обновливи Сад Големина : 4.2 cm x 8.8 cm/1.65" x 3.46" (Прибл.) Стап Големина : 13.4 cm/5.28" (Прибл.) Големина на четката : 16.8 cm x 1.3 см/6.61" x 0.51" (Прибл.) Сунѓерот Големина : 11cm x 8.5 cm/4.33" x 3.34" (Прибл.) Натопете Шише Големина : 4cm x 2.5 cm/1.57" x 0.98" (Прибл.) Спреј Шише Големина : 10cm x 2.8 cm/3.94" x 1.1" (Прибл.) Лажица Големина : 7.4 cm x 4cm/2.91" x 1.57", 6.7 cm x 2.9 cm/2.64" x 1.14", 6.4 cm x 2.3 см/2.52" x 0.91" (Прибл.) Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Спреј Шише 1 x Маска Сад 1 x Маска Стапче 1 x Маска Четка 1 x Сунѓерот 1 x Впие Шише 3 x Мерење Лажици;.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа