.

.

Чинот Земјоделски Производи 24 30 Јајце Поли Пилешко Коцки Превозот Картон Живина Рамен

Чинот Земјоделски Производи 24 30 Јајце Поли Пилешко Коцки Превозот Картон Живина Рамен

DEN 247.20
Достапност
Залиха

Комерцијални стил, пластовидно & nestable.Секој Поли Фах има 30 Пилешко јајца.Тешки поли направен да трае & перат.Директно од maufacture.Најниска цена за Период. 24 пакет на Чинот Земјоделски Производи 30 јајце капацитет пластовидно поли јајце коцки.Професионални коцки се употребуваат за транспорт или складирање на јајца.Пепелниците се nestable кога не е во употреба и може да се рангирани високо за транспорт на пазарот.Силна црвена поли пепелниците се машина перат и може да се користи за години пред потреба од замена.Индустриски стандард 30 јајце капацитет во 5x6 шема. 11.375 инчи долг од 11.375 инчи, широк од 2 инчи висок.Простор за заштеда на енергија комерцијални дизајн има сите пилешко јајца од мали да џамбо.Јајца на сликата се за referance само и не се вклучени.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа