.

.

Thermaltake Пацифик Црна 4 Изгради-Во О-Прстени C-ProG1/4 PETG 16mm OD Компресија Фитинг CL-W214-CU00BL-A

Thermaltake Пацифик Црна 4 Изгради-Во О-Прстени C-ProG1/4 PETG 16mm OD Компресија Фитинг CL-W214-CU00BL-A

DEN 239.76
Достапност
Залиха

Fitment Reimagined : Овој нов концепт го прави полесно од кога и да ја инсталирате сопствени тешко цевка течност-ладење циклуси.Четири Изграден во О-прстени : Максимум течење превенција, безбедна компресија печат, и мир на умот.Заштита од Вас се Очекува : Површината се третира и посебен слој заврши обезбедува зголемена трајност и заштита од корозија.Се изгради Вашиот Начин : Компатибилен со течност за ладење компоненти кои се користат G1/4 нишка пристаништа и 16mm OD PETG, Акрилик, и Бакар тешко цевки.Исклучиво Наменета Open-End Клуч НЕ е Вклучена.Пацифик C-Pro Series е револуција во fitment дизајн.Тоа го поедноставува процесот на поставување на сопствени течност-ладење јамка и дава печат дека супериорна традиционалните компресија fittings.By користење на 4 инсталирани O-прстени и overhauled дизајн, C-Pro Series е нов стандард во fitment технологија и тоа е ексклузивно за Thermaltake.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа