.

.

Анксиозност Прстен, Прилагодлив Анти Анксиозност Прстен со Монистра, за Жени Мажи Возрасни Тинејџери, за Стрес Олеснување Адхд, Отворете Прстени се Врти Прстен (Ср?

Анксиозност Прстен, Прилагодлив Анти Анксиозност Прстен со Монистра, за Жени Мажи Возрасни Тинејџери, за Стрес

DEN 112.56
Достапност
Залиха

★ Fidget Прстени за Анксиозност : Ова е анти-депресија прстен, Има добар анти-depressant функција, Кога ќе се досадуваат или во загуба, На монистра, може да се движите нагоре на прстенот, Направи да се чувствувате опуштено, нема да биде во загуба. ★ Ја намали вознемиреноста:Оваа fidget прстени за вознемиреност може да се ротира околу орбитата и целосно да ротирате низ бенд Кога сте особено досадно и нервозни, може да се претвори овој монистра за прстени може да ви помогне да останете смирени и да се релаксираат,Тоа да може ефективно да го намалите стресот, анксиозност, ослободи негативната енергија, а исто така може да донесе среќа. ★ ПРИЛАГОДЛИВИ : Нашата прстен е гарантирана за лесно и удобно се вклопуваат сите прст големини.Тоа може да се прилагоди за помали или поголеми димензии.Прилагодете го во соодветна големина според сопствените потреби, една големина е погоден и лесен за повеќето луѓе. ★ Минималистички Дизајн : едноставен уште око-фаќање на прстени, кој четири лежишта.Монистра спин и слајд слободно околу деликатна бендот да се создаде свој уникатен и постојано менување на модели.Одлично за вознемиреност и загриженост. ★ ПРИДОБИВКИ : На мирна уште задоволување на дело да се врти ќе фабрика прстен околу прстот може да ви даде тивок момент на мир секогаш кога ви треба.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа