.

.

NolanTech 2 парчиња 300мм 2040V Европскиот Стандард Црна Елоксирани Алуминиумски Профил Истиснување Линеарна Железница за 3D Печатач и CNC DIY Ласерско Гравирање Машина

NolanTech 2 парчиња 300мм 2040V Европскиот Стандард Црна Елоксирани Алуминиумски Профил Истиснување Линеарна Железница

DEN 383.76
Достапност
Залиха

Компатибилен со сите 20 серија сврзувачки елементи и додатоци.Модел : 2040. Обем на примена е поширока од Т истиснување. 300мм 2040 V истиснување Европскиот стандард црни алуминиумски профил.Пакување со 2 парчиња, секој еден е 300мм.главните карактеристики : 300мм 2040 V истиснување Европскиот стандард црни алуминиумски профил.Стандард 2040 V ТИП алуминиумски профил extrusions се совршени за прилагодено машина рамки.Совршен за 3 D Печатачите, Плазма, Ласери, Стои, Мебел, DIY.Пакување листа : 2 x 2040 V 300мм истиснување.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа