.

.

Преку ШАЛТЕР 4504 Жило ISO Меур Распрснување Алатка за Полнење

Преку ШАЛТЕР 4504 Жило ISO Меур Распрснување Алатка за Полнење

DEN 779.04
Достапност
Залиха

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон. .Дизајниран за попуштат-слободен балон ракети на мек челик цевки кои се користат во автомобилската сопирачки системи.Распрснување бар и сите адаптери потребни за ISO меур распрснување.Фалсификувани јарем е изработени од термички обработени челик.Вклучува четири умира 4.75 6 8 и 10 мм.Сместен во еден удар-украсениот за чување.Преку ШАЛТЕР Жило ISO меур распрснување алатка за полнење е дизајниран за попуштат-слободен балон ракети на мек челик цевки кои се користат во автомобилската сопирачки системи.На фалсификувани јарем е изработени од термички обработени челик за долг живот и издржливост и се состои од распрснување бар и сите адаптери потребни за ISO меур распрснување.Доаѓа сместен во еден удар моделирани за чување.Техничари се проблем solvers кои не се плашат од пот на нивните веѓата и маснотии на нивните раце.Тие се обезбеди висок квалитет на услуги дека побарувачката висок квалитет tools.Кога тие имаат потреба од сигурен алатка, тие знаат дека можат да зависат од преку ШАЛТЕР tools да се избави.Owatonna Алатка Компанија за долги дестинации — со гордост дизајнирање и производство на Американскиот специјалност услуга алатки, дијагностика и продавница за опрема од 1925 година.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа