.

.

Памук Избрише, Памук Влошки, Памук за Шминка Љубовниците Облечи Сочинуваат Професионална Шминка Уметник(Пакет од 90 таблети)

Памук Избрише, Памук Влошки, Памук за Шминка Љубовниците Облечи Сочинуваат Професионална Шминка Уметник(Пакет од

DEN 165.36
Достапност
Залиха

Направени од високо квалитетни памук, не е лесно да се солза или да ја напуштат остаток на памук на лицето.Природни состојки за нега на вашата кожа, без стимулација и мека на допир.Сува и влажна со двојна употреба, да ги задоволат вашите различни шминка и чистење барања.Добра апсорпција на вода, може да помогне на вашата кожа целосно да се апсорбира влага и да ги зачувате лосион.Повеќе намени, погодно за вашата дневна чистење.Тоа може да се користи за да се шминка, отстранување шминка, дали лицето чистење и така натаму. 1. Направени од високо квалитетни памук, не е лесно да се солза или да ја напуштат остаток на памук на лицето.2. Природни состојки за нега на вашата кожа, без стимулација и мека на допир.3. Сува и влажна со двојна употреба, да ги задоволат вашите различни шминка и чистење барања.4. Добра апсорпција на вода, може да помогне на вашата кожа целосно да се апсорбира влага и да ги зачувате лосион.5. Повеќе намени, погодно за вашата дневна чистење.Тоа може да се користи за да се шминка, отстранување шминка, дали лицето чистење и така натаму.

Параметрите на стоката

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Makeup Cotton Pads
Material:
Cotton   
Weight:
Approx. 25-108g
Optional Quantity:
1000pcs, 150pcs Multilayer, 90pcs
Package list:
1 Pack of Cotton Pads :

Подобро ви се допаѓа