.

.

Da.Wa Двојно мобилен превртите храната кутија овошје ужина фрижидер појасни 900ml голем капацитет за складирање кутија

Da.Wa Двојно мобилен превртите храната кутија овошје ужина фрижидер појасни 900ml голем капацитет за складирање

DEN 102.48
Достапност
Залиха

Материјал : храна одделение PP пластика,Ладилник осигурување, нема вкус.Двојна решетка clamshell дизајн, чисти и санитарни, лесно да се класифицираат.Добро запечатување, влага.Може да се продавница бонбони, овошје, суво овошје, зачини, грав итн.Исто така, може да се користи како ручек кутии, овошје, суши, закуски.Спецификации : 19 * 10 * 5.5 cm.На средината на капакот е дизајниран со брзо да се направи капакот застане.Држете го долниот дел на капакот цврсто во кутија, двете страни на маска за да се спречи покрие сите отворени.Поле на двата краја на дизајн, лесно да го отворите капакот.Отстранлив, лесно да се исчисти, чистење и санитарните.Пакет Вклучувајќи 1.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа