.

.

Чист Памук Памук Влошки, лак Памук Смена Влошки, 400PCS Лицето за Шминка Смена за Нега на Кожата

Чист Памук Памук Влошки, лак Памук Смена Влошки, 400PCS Лицето за Шминка Смена за Нега на Кожата

DEN 232.56
Достапност
Залиха

На памучна подлога ќе не остаток на памук и без влакна ќе заспивам.Тоа може да се користи на мокра или сува, можете да го користите заедно со шминка вода или со сува козметика.Со деликатна кутија за чување, многу чист и лесен за чување.Направен од чист памук без никакви адитиви, која е многу мека и и удобно.Блага и нежна и без алергиски, можете да го користите за безбедно и одговара за сите на кожата.опис на стоката : производот е направен од чист памук без никакви адитиви, која е многу мека и и удобно.Тоа е благ и нежен и без алергиски, можете да го користите за безбедно и одговара за сите на кожата.Тоа е ултра-тенок дизајн ќе помогне да се намали отпадот и лосион и тоа би можело да промоција апсорпција на лосион.Тоа може да се користи на мокра или сува, можете да го користите заедно со шминка вода или со сува козметика.Со деликатна кутија за чување, многу чист и лесен за чување.Карактеристики : Направен од чист памук без никакви адитиви, која е многу мека и и удобно.Блага и нежна и без алергиски, можете да го користите за безбедно и одговара за сите на кожата.Тоа е ултра-тенок дизајн ќе помогне да се намали отпадот и лосион и тоа би можело да промоција апсорпција на лосион.На памучна подлога ќе не остаток на памук и без влакна ќе заспивам.Погоден за нега на кожата, шминка смена, шминка пука брис вода, ноктите polis.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа