.

.

Flybloom Ѕид-Монтирани Ѓубре Торба Складирање Кутија Носителот Бања, Кујна Ѓубре Торба Фармацевт(Бела)

Flybloom Ѕид-Монтирани Ѓубре Торба Складирање Кутија Носителот Бања, Кујна Ѓубре Торба Фармацевт(Бела)

DEN 494.16
Достапност
Залиха

Материјал : пластика.Димензии : Должина, ширина и висина се во врска 15*7.5*5.5 cm.Направени на добар еколошки материјали, безбедно и не-токсични, силни и издржливи.Лесно се инсталира на кабинет вратата, заштеда на простор.Ѓубре торба за чување кеси се многу погодни за чување на предмети за домаќинството.Погоден за кујна, дневна соба, спална соба, бања, итн.Лесно да се инсталира, мала големина, ќе не заземаат премногу простор во вашиот дом.Лесно се инсталира на кабинет вратата, заштеда на простор.Ѓубре торба за чување кеси се многу погодни за чување на предмети за домаќинството.Погоден за кујна, дневна соба, спална соба, бања, итн.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа