.

.

1999-00 Горната Палуба Златни Резерви Службен Хокеј NHL Картичка #302 Алексеј Tezikov РК Дебитант Картичка Вашингтон Метрополи

1999-00 Горната Палуба Златни Резерви Службен Хокеј NHL Картичка 302 Алексеј Tezikov РК Дебитант Картичка Вашингтон

DEN 47.76
Достапност
Залиха

Вашингтон Метрополи.Алексеј Tezikov.Имаме неверојатна колекција во текот 750,000 картички.Брзо превозот за сите нарачки, дури и меѓународни налози.Брзо Прифатлива Превозот. 1999-00 Горната Палуба Златни Резерви Службен Хокеј NHL Картичка #302 Алексеј Tezikov РК Дебитант Картичка Вашингтон Метрополи.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа