.

.

Mikey Продавница Молив Случај Торба,Памук, лен Козметички Шминка Торба за Чување Торбичка,Голем Капацитет. (Зелен)

Mikey Продавница Молив Случај Торба,Памук, лен Козметички Шминка Торба за Чување Торбичка,Голем Капацитет. (Зелен)

DEN 102.96
Достапност
Залиха

Материјал : Памук и лен, Моделот : шари, Големина : 17.5x6.5xcm.повеќе должина,вклопува подолго моливи или повеќе предмети,удобен и практичен, со убава светла сакаше бои.Се користат да се стави вашите најчесто користени пишување инструменти за брз пристап, како и вашите омилени моливи, фломастери и повеќе.молив торба кеси со патент за врзивно девојки и момчиња најголемиот дел прстен grommets симпатична големи пурпурна жените пет ѕвездички теал пакет училиште сјајот евтини голема був платно природни.молив случај за девојки, момчиња, деца пластични под 5 долари организатор персоналните моливи тинејџерите големи сини тешко розова кожа симпатична кошарка зелена црвена мрежа пет ѕвездички пурпурна црна евтини студентите платно торба кутија патент се справи со дозвола врвот сјај.По-Продажбата на Услугата : 1, Ние брод вашата нарачка во рок од 1-2 дена по плаќање расчисти и испорака обично трае околу 10-25 дена. 2, Ако наидат на проблеми.Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.Ве молиме овозможи 1-2 работни дена за нас да одговор.Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе имате и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа