.

.

Косата Боење Апликатори, Посочи се Справи со Дизајн Погодно Фризерски Кајгана Четка Перат Обновливи за Патување за Салон(Brown)

Косата Боење Апликатори, Посочи се Справи со Дизајн Погодно Фризерски Кајгана Четка Перат Обновливи за Патување

DEN 1562.40
Достапност
Залиха

Бојата на косата четка е специјално дизајнирана да ви помогне да се применуваат на боја рамномерно на вашата коса.Перат и еднократно, ова коса боја на четката може да се користи за многу пати после миење.Користејќи ги посочи се справи со дизајн, кој го направи поделба и разграничување на косата едноставен и лесен.Направени од високо квалитетна ABS материјал, постабилна и издржливи, може да се користи за долго време.Оваа боја на косата четка е погодна за различни прилики, како што се салон, патување, и така натаму.Функција : 1. Бојата на косата четка е специјално дизајнирана да ви помогне да се применуваат на боја рамномерно на вашата коса.2. Перат и еднократно, ова коса боја на четката може да се користи за многу пати после миење.3. Користејќи ги посочи се справи со дизајн, кој го направи поделба и разграничување на косата едноставен и лесен.4. Направени од високо квалитетна ABS материјал, постабилна и издржливи, може да се користи за долго време.5. Оваа боја на косата четка е погодна за различни прилики, како што се салон, патување, и така натаму.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект Од Типот : Коса Боја Brush Material : ABSSize : Прибл.21.5 x 7in / 8.5 x 2.8 во Пакет Листа : 1 x Коса Боја Brush Note : ве Молиме овозможи мала грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.

Параметрите на стоката

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Hair Coloring Brush
Material:
ABS
Size:
Approx.21.5 x 7in / 8.5 x 2.8in
  :
Package List:
1 x Hair Coloring Brush :
Please allow slight error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :

Подобро ви се допаѓа