.

.

1999-00 Горната Палуба Златни Резерви Службен Хокеј NHL Картичка #273 Џереми Roenick Феникс Coyotes

1999-00 Горната Палуба Златни Резерви Службен Хокеј NHL Картичка 273 Џереми Roenick Феникс Coyotes

DEN 47.76
Достапност
Залиха

Феникс Coyotes.Џереми Roenick.Имаме неверојатна колекција во текот 750,000 картички.Брзо превозот за сите нарачки, дури и меѓународни налози.Брзо Прифатлива Превозот. 1999-00 Горната Палуба Златни Резерви Службен Хокеј NHL Картичка #273 Џереми Roenick Феникс Coyotes.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа