.

.

До 2015 Bowman Хром Изгледите #BCP25 Yasmany Томас Diamondbacks MLB Бејзбол Картичка NM-MT

До 2015 Bowman Хром Изгледите BCP25 Yasmany Томас Diamondbacks MLB Бејзбол Картичка NM-MT

DEN 28.80
Достапност
Залиха

Акции Слика се прикажува.Вистински објект може да варираат.Аризона Diamondbacks.Yasmany Томас.Над 30 Години во Sportscard Индустрија!.Повеќе Картичка Налози се во комбинација!. До 2015 Bowman Хром Изгледите #BCP25 Yasmany Томас Diamondbacks MLB Бејзбол Картичка NM-MT.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа