.

.

YJYdada Сечење На Косата Водоотпорен Крпа Салон Берберот Gown Кејп Фризерски Фризер

YJYdada Сечење На Косата Водоотпорен Крпа Салон Берберот Gown Кејп Фризерски Фризер

DEN 114.96
Достапност
Залиха

❀ Оваа кејп може да се користи во коса салон или дома. ❀ На кејп се водоотпорен функција. ❀ Тоа е исто така се заштити вашите клиенти облека кога се користи во боја на косата или перм. ❀ Погоден за фризерски за коса, боја, перм и повеќе.Тоа е лесно да се чисти и да се постават нагоре. ❀ Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа