.

.

Pana 3/32 Мали се Изедначи на Врвот на Ноктите Карбид Бит - Златна Боја (Ронки: парична Казна - F) за Електрични Dremel Вежба Машина

Pana 3/32 Мали се Изедначи на Врвот на Ноктите Карбид Бит - Златна Боја (Ронки: парична Казна - F) за Електрични

DEN 167.76
Достапност
Залиха

Pana Мали Се Изедначи На Врвот На Ноктите Карбид Малку.Боја : Злато.Должина : 38.1 mm.Месо Тело Големина : 3/32".Дизајнирани да се Користи на Дебели Гел Ноктите Апликации и Хипер-keratosis.Мали се Изедначи на Врвот на Ноктите Вежба 3/32" месо тело Големина 100% Сосема Нов НИ се Направени со Висок Квалитет Карбид Одлична за Отстранување на Гел и доградба на Акрилни Нокти Одлична Трајност и врвни Перформанси Погоден за Професионални или Домашна Употреба.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа