.

.

Smart Силикони Хривнија Watchbands,за Mi Бенд М2 3 4 Wristband Замена Спортски Гумени Додатоци 0208 (Бенд Боја : Бела Црвена)

Smart Силикони Хривнија Watchbands,за Mi Бенд М2 3 4 Wristband Замена Спортски Гумени Додатоци 0208 (Бенд Боја

DEN 307.20
Достапност
Залиха

1. Погоден за носене зглоб бенд / врвка за околу рака за MI Бенд 2. 2. Убав замена да бојата вашиот нараквица. 3. Лесен и едноставен за употреба. 4. Направени од високо-квалитет TPU материјал, еколошки за околината и здрав. 5. Мека и тешки, удобен за носење.Описи : големина може да се прилагоди според околноста на индивидуални зглоб.Мода, стилски и издржлив, ова wristband е идеална замена за mi бенд 4 smart хривнија wristband.Specification Color : Бела црвена/розова бело/Црно и Бело/Црна, црвена/Црна жолти/Црвени и бели/Жолта бели/Сиви бела/Темно сина, бела/Sky blue Material : Rubber Suitable : за mi хривнија Пакет се Вклучени : 1*види рака(домаќин не се вклучуваат)Забелешки : 1.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики.2.Поради прирачник за мерење и различни мерни методи, ве молиме овозможи мало отстапување.Ви благодариме!.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа