.

.

Simpeak Мека Екран Заштитник Браник Случај Компатибилен со Apple Види 44mm Серија 4 Серија 5 Серија 6 / SE, 2 Пакет, Целосна Покриеност Случај Замена за iWatch 44 мм, Јасно+Црна

Simpeak Мека Екран Заштитник Браник Случај Компатибилен со Apple Види 44mm Серија 4 Серија 5 Серија 6 / SE, 2 Пакет,

DEN 468.00
Достапност
Залиха

Совршен дизајн - Компатибилен со Apple Види 44mm Серија 4 /Серија 5 / Серија 6 /Серија SE. (smart watch не се вклучени).Лесни & Тенок - Мек и флексибилен материјал држи вашиот Види лесен и едноставен за инсталација, 1.1 милиметри Тенок, понуда на надворешната површина заштита на вашиот часовник.Тенка минимална дизајн е совршен за flaunting вашиот нов Види.Повеќе Боја на Вашиот Избор - Доаѓаат со 2pcs, 1x транспарентен, 1x Позлата случај(црна, розово злато, сребро, сино, црвено - што го прави вашиот види shinny),екран случај замена за iwatch 44 мм, различни види бендот да се промени diffferent боја случај.Совршено се Вклопуваат И Одлична за Заштита - екранот, копчето, дигитални круна и претседателот може да одговара, без да се отстрани случај, додека сеуште има вкупно функционалноста на копчиња.Секој копчето и дупка отворање беше обмислен внимателно. 5 година грижете се-free - Наплата или Замена ако има било какви проблеми со квалитетот, живот-за време на пријателски услуги на клиентите за да ги направиме нашите купувачи 100% задоволни.Simpeak Мека Екран Заштитник Браник Случај Компатибилен со Apple Види 44mm Серија 4 Серија 5 Серија 6 / SE, 2 Пакет, Целосна Покриеност Случај Замена за i Watch 44 мм, Јасно+Црна.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа